Havale/EFT ile ödemelerde %3 İndirim
 

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Türkiye'nin en yenilikçi markalarını bir arada sunan Yanflut.com satış ağını güçlendirmek üzere bayilikler veriyor!

Bayimiz olmak ve Toptan Satış taleplerinizi iletmek için sizleri birlikte çalışmaya davet ediyoruz. Firmamızın toptan fiyat listesi üzerinden ürünleri alabilmeniz için "müzik aletleri ve aksesuarları satışı" yapan veya "müzik eğitim hizmeti" veren bir kurum olmanız gerekmektedir.

Tüm ürün çıkışları fatura üzerinden yapılmaktadır. Bu alanda çalıştığınızı gösterir vergi levhanızı göndermeniz durumunda (PDF olarak yada Taratıp e-posta ile gönderebilirsiniz) indirimli fiyatlar üzerinden alım yapabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden üye başvurunuzu yaptıktan sonra sizinle iletişime geçeceğiz ve istenilen evraklar ile ilgili bilgilendirme içeren bir e-posta göndereceğiz. Belgeleriniz ve adres bilgileriniz bize ulaştığında üyeliğinizi onaylayacağız.

Siparişlerimizde alt sınırımız yoktur. Tüm Türkiye'ye gönderim yapıyoruz; Yurtiçi kargo ile anlaşmalıyız. Kıbrıs gönderileri gümrük işlemlerine tabi olduğundan süreci ancak takip edebilecek firmalar için bayilik verilecektir.

Firmamızın toptan fiyat listesi üzerinden sipariş verebilmek için bayi hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer yoksa ilk adımı atın; tanışalım. 

BAYİLİK BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN